شرایط و قوانین

شرایط و قوانین پتی مون www.petimoon.com 


حیوان دلبند شما، دلبند ما نیز هست.


پتی مون تضمین اصل بودن کالا را ارائه میدهد و کالاهای فروخته شده شامل گارانتی بازگشت 10 روزه هستند.

پتی مون بازگشت کالا را برای مدت زمان 10 روز و در صورت مخدوش نبودن را تضمین می نماید.

پتی مون پائین ترین قیمت ممکن را ارائه میدهد.


روشهای دریافت کالا


  • ارسال

تحویل درب ساختمان انجام میگیرد و از تحویل در داخل ساختمان و درب واحد معذوریم

در مجتمع های مسکونی بزرگ مانند اکباتان که دارای چندین ورودی می باشند، تحویل درب اتومبیل ارسال کننده می باشد.

شرایط تحویل درب واحد: 1. فقط تهران. 2. زیر 6 کیلوگرم. 3. فقط تا طبقه دوم (طبقات بالاتر فقط در صورت وجود آسانسور)

شرایط تحویل درب ساختمان: برای شهرستانهای غیر از تهران یا شرایط خارج از شرایط بالا، تحویل درب ساختمان ( درب ماشین) صورت میپذیرد.

محاسبه گر هزینه ارسال


برای تهران:

برای مبالغ خرید بالای 300 هزار تومان در تهران رایگان خواهد بود. در صورت وزن بالای سفارش، در زمان ثبت سفارش هزینه ارسال به شما اعلام خواهد شد.

برای مبالغ زیر 300 هزار تومان، هزینه ارسال حدود 15 هزار تومان یا بسته به میزان دوری و نزدیکی نسبت به انبار ممکن است کمتر شود.

نکته: ارسال در تایم مورد نظر مشتری ( 9 صبح تا 24 شب ) با تمام یا بخشی از هزینه پیک بر عهده مشتری امکان پذیر می باشد.

مشاهده نقشه محدوده شهر تهران


        ارسال رایگان معمولا پس از هماهنگی تا 12:00 ظهر یا بعد از 20:00  خواهد بود.

        توجه: ارسال رایگان بصورت تجمیعی با سفارش های دیگر در منطقه شما صورت می پذیرد. ارسال معمولا در همان روز حداکثر تا 2 روز زمان ببرد، لطفا جهت دریافت رایگان سفارش خود، کمی صبور باشید.

        نکته: ارسال در تایم مورد نظر مشتری (9 صبح تا 24 شب) با هزینه پیک بر عهده مشتری امکان پذیر می باشد. جهت استفاده از امکان ارسال فوری، قبل از ثبت سفارش، طی تماس تلفنی، از امکان ارسال فوری اطمینان حاصل فرمائید.


برای سایر شهرها و استانها:

بطور کلی برای مبالغ خرید بالای 500 هزار تومان و تا وزن 12 کیلوگرم، رایگان خواهد بود. اما برای برخی کالاهای دارای نسبت وزن به قیمت پائین هزینه ارسال در هنگام ثبت سفارش محاسبه شده و به شما اعلام میگردد.

برای کالاهایی که بعلت حجم یا وزن بالا، لازم است با باربری ارسال گردند، با توجه به سه بخشی بودن هزینه های ارسال آنها (حمل تا باربری، خود باربری و حمل باربری در مقد تا درب منزل)، مسئول پرداخت هر یک از این هزینه ها بعد از ثبت سفارش، بصورت تلفنی با شما هماهنگ خواهد شد.

صفحه محاسبه گر هزینه ارسال

برای وزن های بالاتر یا قیمت های کمتر از مبالغ فوق، در سفارش، هزینه ارسال بر عهده مشتری خواهد بود که لازم است قبل از ارسال به شماره کارت بانکی معرفی شده واریز گردد.

نکته: ارسال خاک به شهرستانها مقدور نمی باشد.


در صورت عدم انتخاب یک روش توسط مشتری، ما همواره برای هر ارسال، هزینه روشهای مختلف را مقایسه خواهیم کرد و ارزانترین را برای شما انتخاب خواهیم کرد. روشهای مورد مقایسه موارد زیر خواهد بود:

  1. پیک درون شهری ( اسنپ باکس، الوپیک و ... ) 
  2. پست پیشتاز 
  3. پست ویژه ( فقط در موارد خاص )
  4. باربری ( اتوبوسی )

شیوه ارسال مورد نظر خود را میتوانید در هنگام ثبت سفارش در بخش توضیحات ثبت نمائید و یا پس از سفارش با شماره تماس بالای سایت تماس بگیرید و اطلاع دهید.

هدیه ویژه به شهرهای غیر از تهران: در صورت عدم وجود خاک گربه در سفارش، حداکثر تا معادل نیمی از هزینه ارسال، بعنوان هدیه برای خریدهای بعدی در حساب شما شارژ خواهد شد.

فقط در پتی مون:

در هر خرید بالای 110 هزار تومان، اشانتیونی جذاب و هر بار متفاوت با خرید قبلی خود را نیز دریافت خواهید نمود.

در هر خرید بالای 150 هزار تومان چه در تهران و چه در شهرستانها، کد تخفیفی متناسب با میزان خریدتان برای استفاده در خریدهای بعدی دریافت خواهید نمود.