• شربت گلوکزآمین دکتر کلودرز، تقویت کننده مفاصل مخصوص سگ - 250 میل لیتر

شربت حاوی روغن گل آفتاب گردان، روغن گردو، روغن دانه انگور، روغن ماهی سالمون سرشار از مقادیر فروان امگا 3 همچنین این محصول حاوی عصاره گوشت صدف لبه سبز بوده که سرشار از گلوکز آمین کندروتین می باشد. با اثرات:

  • حفظ سلامت مفاصل و رباط ها ومستحکم سازی آن ها
  • افزایش تولید مایع سینوویال (مایع لغزنده بین مفاصل) جهت جلوگیری از سائیدگی سر استخوان های موجود در مفاصل، کاهش درد مفاصل در زمان تحرک، درمان آرتریت و سختی مفاصل
  • تقویت سیستم ایمنی بدن

گلوکز آمین یک قند آمینی است که به طور طبیعی در بدن ساخته می شود و برای ساخت هیالورونیک اسید که ماده ی اصلی تشکیل دهنده ی غضروف است و سبب لغزنده بودن مفصل می شود بکار می رود.  این ترکیب همچنین تولید مایع مفصلی را افزایش داده  و از این طریق اثرات ضد التهابی خود را بر روی مفاصل اعمال میکند. گلوکز آمین نقش مهمی در حفظ حالت ارتجاعی تاندون ها داشته و در نتیجه مانع از در رفتگی و آسیب استخوان ها می شود. کندروتین نیز دارای اثرات سینرژیستی با گلوکوز آمین بوده با مهار آنزیم های الاستاز و هیالورونیداز (که سبب تخریب غضروف ها می شوند) مانع از اسیب به غضروف ها می شود.

با افزایش سن ظرفیت بدن در تولید مقادیر کافی گلوکز آمین و کندروتین  کاهش می یابد و در نتیجه مفاصل در معرض آسیب بیشتری قرار میگیرند. از این رو استفاده از این ترکیب در سنین بالا برای سگ ها بسیار توصیه می شود.

غنی شده با:

ویتامین آ 36000 واحد، ویتامین دث 1440 واحد، ویتامین ای 180 میلی گرم، روی 270

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

شربت گلوکزآمین دکتر کلودرز، تقویت کننده مفاصل مخصوص سگ - 250 میل لیتر

  • 299,000 تومان

  • قیمت بدون مالیات: 299,000 تومان
توجه: در صورت مشاهده اختلاف قیمت با بازار، لطفا با شماره تماس درج شده در بالای وبسایت تماس بگیرید. پس از بررسی قیمت تصحیح میگردد.


1

جستجوهای کاربران: کلودرز , شربت مفاصل , سگ , تقويت كننده , دكتر كلودرز , شربت , 0 , دکتر ک سگ , شربت سگ , مفاصل سگ , کلودرز سگ , دکتر کلودر , سگ شربت